12pcs / set Κιτ εργαλείων οπτικών ινών FTTH με καθαριστικό ινών -70 ~ + 10dBm Οπτικός μετρητής ισχύος Οπτικ...

-63%
Δείτε περισσότερα

2sets / παρτίδα 433MHz Κιτ ασύρματης μονάδας 100 μέτρων ασύρματο (ASK δορυφόρος STX882 + δέκτης ASK SRX882)...

-25%
Δείτε περισσότερα

GSM 850/900/1800 / 1900MHZ Σταθερό ασύρματο τερματικό με οθόνη LCD, σύστημα συναγερμού υποστήριξης, PABX, κ...

-12%
Δείτε περισσότερα

Μετατροπέας μέσων οπτικών ινών Htb-3100ab Μετατροπέας οπτικών ινών Μονός μετασχηματιστής ινών 25 χιλιοστών ...

Δείτε περισσότερα

KELUSHI Νέος χειροκίνητος δείκτης λέιζερ 20mW 20 χιλιοστά οπτικών ινών οπτικό εντοπισμό σφαλμάτων, δοκιμή π...

Δείτε περισσότερα

SM SX PVC 3mm 30 μέτρα Καλώδιο οπτικών ινών SC / APC SC / APC SC / APC-SC / APC Καλώδιο οπτικών ινών Patch

Δείτε περισσότερα

KELUSHI Τύπος στυλό 10mW Πλαστικός οπτικός εντοπιστής βλαβών Μετρητής δοκιμής καλωδίων οπτικών ινών για καλ...

Δείτε περισσότερα

KELUSHI FC-6S Εργαλείο αποτρίχωσης ινών Εργαλείο ψυχρής σύνδεσης Οπτικός καθαριστής οπτικών ινών για τη διά...

Δείτε περισσότερα

2pcs Μονάδα LoRa 433mhz RF SX1278 PM1280 Επικοινωνία μεγάλου μήκους Δέκτης και πομπός SPI LORA IOT + Κεραία...

-10%
Δείτε περισσότερα

KELUSHI 2018 Νέο σετ εργαλείων οπτικών ινών 13 τεμαχίων / σετ FTTH με εργαλείο αποκοπής FC-6S και πλαστικό ...

Δείτε περισσότερα

Superbat 50 Ohm 868Mhz Κεραία 3dbi Αεροφωτογραφία Ενισχυτής σήματος καουτσούκ 60W Είσοδος SMA Άντρας Plug S...

-16%
Δείτε περισσότερα

1PCS 802.11b / g / n 2.4G 22dBi Μεγάλο κέρδος κεραίας WIFI Booster Ασύρματη ασύρματη Lan RP-SMA Κεραία

Δείτε περισσότερα

KELUSHI Καλώδια ηλεκτροδίων συγκόλλησης (DVP-720B / 730/750) 1pair Δωρεάν αποστολή

Δείτε περισσότερα

10pcs SC / APC πλέγμα ινών με μονή λειτουργία (G652D, G657A1, G657A2, G657B3) -0,9mm καλώδιο

Δείτε περισσότερα

Οπτικές ίνες Εργαλειοθήκη εργαλείων ινών / πακέτο FTTH ειδικό κιτ εργαλείων εργαλείων δικτύου κενό κιτ εργα...

Δείτε περισσότερα

SFP-H10GB-CU2M 10G 2M SFP + DAC Καλώδιο 10GBASE-CU Παθητική άμεση σύνδεση του χαλκού Twinax SFP Cable επίση...

Δείτε περισσότερα

Οπτικός μετρητής ισχύος οπτικών ινών KELUSHI DXP-20B -70 ~ 10dBm Ρυθμιζόμενος μετρητής καλωδίων οπτικών ινώ...

Δείτε περισσότερα

KELUSHI Αποσβεστήρας ινών SKL-6C Μαχαίρι κοπής καλωδίων FTTT Εργαλείο μαχαιριού οπτικών ινών Εργαλείο υψηλή...

Δείτε περισσότερα

KELUSHI Οπτικός οπτικός μετρητής οπτικών ινών All-IN-ONE Οπτικών Ινών -70 έως + 10dBm 1mw 5km Tester καλωδί...

Δείτε περισσότερα

KELUSHI 5mW μεταλλικό στυλό οπτικών ινών Οπτικός εντοπιστής βλαβών Κόκκινο λέιζερ δοκιμής δοκιμής καλωδίων ...

Δείτε περισσότερα

Τηλεοπτική εκπομπή καλωδιακής τηλεόρασης YJ350C -50 ~ + 26dBm φορητός οπτικός μετρητής οπτικών ινών μίνι οπ...

Δείτε περισσότερα

Κουμπί επιλογής 20Pairs X + Κουμπί επιλογέα καναλιού EP450 MTX960 GP328PLUS

Δείτε περισσότερα

Καλώδιο QSFP QSFP-H40G-CU2M CAB-Q-Q-2M QFX-QSFP-DAC-2M QSFP + 40G Παθητική άμεση σύνδεση καλωδίου χαλκού 30AWG

Δείτε περισσότερα

KELUSHI 1-5mW οπτικός εντοπιστής βλαβών οπτικών ινών οπτικών ινών laser δείκτης μετρητής καλωδίων για καλώδ...

Δείτε περισσότερα

gsmjustoncct 2017new 100% origl UFI DONGLE / Ufi Dongle εργασία με ufi κουτί

Δείτε περισσότερα

VOTK 1/4-κύμα επαγγελματική GP κεραία κεραία FM 5W-100W με καλώδιο 8ft 26ft

-6%
Δείτε περισσότερα

20KM SC σε μετατροπέα μέσων Gigabit Ethernet RJ45, Μονόπλευρη Dual SC Fiber, 1000Base-LX έως 10/100 / 1000B...

Δείτε περισσότερα

KELUSHI χονδρική τιμή 10mw καλώδιο οπτικών ινών Tester κόκκινο ελαφρύ λέιζερ οπτικό εργαλείο εντοπισμού σφα...

Δείτε περισσότερα

SFP-H10GB-CU1M 10G 1Μ SFP + DAC Καλώδιο 10GBASE-CU Παθητική άμεση σύνδεση του χαλκού Twinax SFP καλώδιο επί...

Δείτε περισσότερα

Πλήρης ζώνη 806-960 / 1710-2700MHz Εξωτερική Omni directional Γυναίκα gsm 3G 4G κεραία επαναλήπτη

Δείτε περισσότερα

10pcs NAGOYA NA-771 SMA-F Κεραία διπλής ζώνης 144 / 430MHz για Baofeng UV-5R UV-B5 BF-888S UV-82

-15%
Δείτε περισσότερα

Superbat 2dbi 824-960Mhz 1710-1990Mhz Κεραία σύνδεσης GSM / UMTS / HSPA / CDMA Fakra D Υποδοχή θηλυκού υποδ...

-16%
Δείτε περισσότερα